Mardin Savur sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mardin ili Savur ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Savur sayaç okuma şirketleri, Savur akıllı sayaç okuma, Savur su sayacı okuma, Savur sayaç okuma sistemleri, Savur elektrik sayacı okuma, Savur sayaç okuma firmaları, Savur sayaç okuma şirketi, Savur sayaç okuma, Savur su saati okuma, Savur elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Savur otomatik sayaç okuma sistemi, Savur elektrik saati okuma, Savur elektronik sayaç okuma, Savur otomatik sayaç okuma, Savur uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Savur Sayaç Okuma

 • Savur Sayaç Okuma.
 • Savur Mbus Konvertör.
 • Savur Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Savur Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Savur Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Savur Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Savur Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Savur Danışmanlık.
 • Savur Gider Paylaşımı.
 • Savur Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Savur Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Savur sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.