Mardin Derik sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mardin ili Derik ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Derik sayaç okuma şirketleri, Derik akıllı sayaç okuma, Derik su sayacı okuma, Derik sayaç okuma sistemleri, Derik elektrik sayacı okuma, Derik sayaç okuma firmaları, Derik sayaç okuma şirketi, Derik sayaç okuma, Derik su saati okuma, Derik elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Derik otomatik sayaç okuma sistemi, Derik elektrik saati okuma, Derik elektronik sayaç okuma, Derik otomatik sayaç okuma, Derik uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Derik Sayaç Okuma

 • Derik Sayaç Okuma.
 • Derik Mbus Konvertör.
 • Derik Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Derik Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Derik Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Derik Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Derik Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Derik Danışmanlık.
 • Derik Gider Paylaşımı.
 • Derik Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Derik Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Derik sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.