Manisa Selendi sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Manisa ili Selendi ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Selendi sayaç okuma şirketleri, Selendi akıllı sayaç okuma, Selendi su sayacı okuma, Selendi sayaç okuma sistemleri, Selendi elektrik sayacı okuma, Selendi sayaç okuma firmaları, Selendi sayaç okuma şirketi, Selendi sayaç okuma, Selendi su saati okuma, Selendi elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Selendi otomatik sayaç okuma sistemi, Selendi elektrik saati okuma, Selendi elektronik sayaç okuma, Selendi otomatik sayaç okuma, Selendi uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Selendi Sayaç Okuma

 • Selendi Sayaç Okuma.
 • Selendi Mbus Konvertör.
 • Selendi Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Selendi Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Selendi Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selendi Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selendi Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selendi Danışmanlık.
 • Selendi Gider Paylaşımı.
 • Selendi Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Selendi Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Selendi sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.