Malatya Pütürge sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Malatya ili Pütürge ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Pütürge sayaç okuma şirketleri, Pütürge akıllı sayaç okuma, Pütürge su sayacı okuma, Pütürge sayaç okuma sistemleri, Pütürge elektrik sayacı okuma, Pütürge sayaç okuma firmaları, Pütürge sayaç okuma şirketi, Pütürge sayaç okuma, Pütürge su saati okuma, Pütürge elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Pütürge otomatik sayaç okuma sistemi, Pütürge elektrik saati okuma, Pütürge elektronik sayaç okuma, Pütürge otomatik sayaç okuma, Pütürge uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Pütürge Sayaç Okuma

 • Pütürge Sayaç Okuma.
 • Pütürge Mbus Konvertör.
 • Pütürge Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Pütürge Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Pütürge Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pütürge Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pütürge Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pütürge Danışmanlık.
 • Pütürge Gider Paylaşımı.
 • Pütürge Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Pütürge Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Pütürge sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.