Hemen AraFacebook
1999'dan Günümüze
Pazartesi - Cumartesi 8:00 - 18:00        

Malatya Kale

Malatya Kale sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Malatya ili Kale ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Kale sayaç okuma şirketleri, Kale akıllı sayaç okuma, Kale su sayacı okuma, Kale sayaç okuma sistemleri, Kale elektrik sayacı okuma, Kale sayaç okuma firmaları, Kale sayaç okuma şirketi, Kale sayaç okuma, Kale su saati okuma, Kale elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Kale otomatik sayaç okuma sistemi, Kale elektrik saati okuma, Kale elektronik sayaç okuma, Kale otomatik sayaç okuma, Kale uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Kale Sayaç Okuma

 • Kale Sayaç Okuma.
 • Kale Mbus Konvertör.
 • Kale Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Kale Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Kale Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kale Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kale Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kale Danışmanlık.
 • Kale Gider Paylaşımı.
 • Kale Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Kale Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Kale sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.

İletişim

Sayaç Okuma Talepleri, Ürün Talepleri, Danışmanlık veya Şikayet Telefon numaralarımız, iletişim adresimiz ve mail adresimizden herhangi biri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.
Şirketimizin merkezi İstanbul’dadır. Bölge müdürlükleri veya il yöneticilerine yönlendirme için lütfen arayınız.

World Sayaç okuma firmamızın, mevzuatlara uygun, ilgili yönetmeliklere tabii ve tüm resmi izinleri mevcuttur. Referanslar ve belgeler için iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 532 586 03 61

SAYAÇ OKUMA FİRMALARI

Sayaç Okuma firmaları hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.
WhatsApp İletişim
WhatsApp ile mesaj gönderin