Konya Ereğli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Konya ili Ereğli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Ereğli sayaç okuma şirketleri, Ereğli akıllı sayaç okuma, Ereğli su sayacı okuma, Ereğli sayaç okuma sistemleri, Ereğli elektrik sayacı okuma, Ereğli sayaç okuma firmaları, Ereğli sayaç okuma şirketi, Ereğli sayaç okuma, Ereğli su saati okuma, Ereğli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Ereğli otomatik sayaç okuma sistemi, Ereğli elektrik saati okuma, Ereğli elektronik sayaç okuma, Ereğli otomatik sayaç okuma, Ereğli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ereğli Sayaç Okuma

 • Ereğli Sayaç Okuma.
 • Ereğli Mbus Konvertör.
 • Ereğli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Ereğli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Ereğli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ereğli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ereğli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ereğli Danışmanlık.
 • Ereğli Gider Paylaşımı.
 • Ereğli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Ereğli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Ereğli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.