Konya Çeltik sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Konya ili Çeltik ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çeltik sayaç okuma şirketleri, Çeltik akıllı sayaç okuma, Çeltik su sayacı okuma, Çeltik sayaç okuma sistemleri, Çeltik elektrik sayacı okuma, Çeltik sayaç okuma firmaları, Çeltik sayaç okuma şirketi, Çeltik sayaç okuma, Çeltik su saati okuma, Çeltik elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çeltik otomatik sayaç okuma sistemi, Çeltik elektrik saati okuma, Çeltik elektronik sayaç okuma, Çeltik otomatik sayaç okuma, Çeltik uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çeltik Sayaç Okuma

 • Çeltik Sayaç Okuma.
 • Çeltik Mbus Konvertör.
 • Çeltik Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çeltik Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çeltik Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çeltik Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çeltik Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çeltik Danışmanlık.
 • Çeltik Gider Paylaşımı.
 • Çeltik Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çeltik Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çeltik sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.