Kocaeli Kartepe sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kocaeli ili Kartepe ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Kartepe sayaç okuma şirketleri, Kartepe akıllı sayaç okuma, Kartepe su sayacı okuma, Kartepe sayaç okuma sistemleri, Kartepe elektrik sayacı okuma, Kartepe sayaç okuma firmaları, Kartepe sayaç okuma şirketi, Kartepe sayaç okuma, Kartepe su saati okuma, Kartepe elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Kartepe otomatik sayaç okuma sistemi, Kartepe elektrik saati okuma, Kartepe elektronik sayaç okuma, Kartepe otomatik sayaç okuma, Kartepe uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Kartepe Sayaç Okuma

 • Kartepe Sayaç Okuma.
 • Kartepe Mbus Konvertör.
 • Kartepe Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Kartepe Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Kartepe Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kartepe Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kartepe Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kartepe Danışmanlık.
 • Kartepe Gider Paylaşımı.
 • Kartepe Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Kartepe Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Kartepe sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.