Hemen AraFacebook
1999'dan Günümüze
Pazartesi - Cumartesi 8:00 - 18:00        

Kocaeli İzmit

Kocaeli İzmit sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kocaeli ili İzmit ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

İzmit sayaç okuma şirketleri, İzmit akıllı sayaç okuma, İzmit su sayacı okuma, İzmit sayaç okuma sistemleri, İzmit elektrik sayacı okuma, İzmit sayaç okuma firmaları, İzmit sayaç okuma şirketi, İzmit sayaç okuma, İzmit su saati okuma, İzmit elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, İzmit otomatik sayaç okuma sistemi, İzmit elektrik saati okuma, İzmit elektronik sayaç okuma, İzmit otomatik sayaç okuma, İzmit uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

İzmit Sayaç Okuma

 • İzmit Sayaç Okuma.
 • İzmit Mbus Konvertör.
 • İzmit Uzaktan Sayaç Okuma.
 • İzmit Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • İzmit Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İzmit Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İzmit Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İzmit Danışmanlık.
 • İzmit Gider Paylaşımı.
 • İzmit Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun İzmit Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda İzmit sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.

İletişim

Sayaç Okuma Talepleri, Ürün Talepleri, Danışmanlık veya Şikayet Telefon numaralarımız, iletişim adresimiz ve mail adresimizden herhangi biri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.
Şirketimizin merkezi İstanbul’dadır. Bölge müdürlükleri veya il yöneticilerine yönlendirme için lütfen arayınız.

World Sayaç okuma firmamızın, mevzuatlara uygun, ilgili yönetmeliklere tabii ve tüm resmi izinleri mevcuttur. Referanslar ve belgeler için iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 532 586 03 61

SAYAÇ OKUMA FİRMALARI

Sayaç Okuma firmaları hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.
WhatsApp İletişim
WhatsApp ile mesaj gönderin