Kocaeli Derince sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kocaeli ili Derince ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Derince sayaç okuma şirketleri, Derince akıllı sayaç okuma, Derince su sayacı okuma, Derince sayaç okuma sistemleri, Derince elektrik sayacı okuma, Derince sayaç okuma firmaları, Derince sayaç okuma şirketi, Derince sayaç okuma, Derince su saati okuma, Derince elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Derince otomatik sayaç okuma sistemi, Derince elektrik saati okuma, Derince elektronik sayaç okuma, Derince otomatik sayaç okuma, Derince uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Derince Sayaç Okuma

 • Derince Sayaç Okuma.
 • Derince Mbus Konvertör.
 • Derince Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Derince Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Derince Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Derince Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Derince Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Derince Danışmanlık.
 • Derince Gider Paylaşımı.
 • Derince Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Derince Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Derince sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.