Kırıkkale Yahşihan sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kırıkkale ili Yahşihan ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Yahşihan sayaç okuma şirketleri, Yahşihan akıllı sayaç okuma, Yahşihan su sayacı okuma, Yahşihan sayaç okuma sistemleri, Yahşihan elektrik sayacı okuma, Yahşihan sayaç okuma firmaları, Yahşihan sayaç okuma şirketi, Yahşihan sayaç okuma, Yahşihan su saati okuma, Yahşihan elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Yahşihan otomatik sayaç okuma sistemi, Yahşihan elektrik saati okuma, Yahşihan elektronik sayaç okuma, Yahşihan otomatik sayaç okuma, Yahşihan uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Yahşihan Sayaç Okuma

 • Yahşihan Sayaç Okuma.
 • Yahşihan Mbus Konvertör.
 • Yahşihan Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Yahşihan Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Yahşihan Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yahşihan Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yahşihan Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yahşihan Danışmanlık.
 • Yahşihan Gider Paylaşımı.
 • Yahşihan Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Yahşihan Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Yahşihan sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.