Kırıkkale Çelebi sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kırıkkale ili Çelebi ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çelebi sayaç okuma şirketleri, Çelebi akıllı sayaç okuma, Çelebi su sayacı okuma, Çelebi sayaç okuma sistemleri, Çelebi elektrik sayacı okuma, Çelebi sayaç okuma firmaları, Çelebi sayaç okuma şirketi, Çelebi sayaç okuma, Çelebi su saati okuma, Çelebi elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çelebi otomatik sayaç okuma sistemi, Çelebi elektrik saati okuma, Çelebi elektronik sayaç okuma, Çelebi otomatik sayaç okuma, Çelebi uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çelebi Sayaç Okuma

 • Çelebi Sayaç Okuma.
 • Çelebi Mbus Konvertör.
 • Çelebi Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çelebi Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çelebi Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çelebi Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çelebi Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çelebi Danışmanlık.
 • Çelebi Gider Paylaşımı.
 • Çelebi Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çelebi Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çelebi sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.