Kayseri Özvatan sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kayseri ili Özvatan ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Özvatan sayaç okuma şirketleri, Özvatan akıllı sayaç okuma, Özvatan su sayacı okuma, Özvatan sayaç okuma sistemleri, Özvatan elektrik sayacı okuma, Özvatan sayaç okuma firmaları, Özvatan sayaç okuma şirketi, Özvatan sayaç okuma, Özvatan su saati okuma, Özvatan elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Özvatan otomatik sayaç okuma sistemi, Özvatan elektrik saati okuma, Özvatan elektronik sayaç okuma, Özvatan otomatik sayaç okuma, Özvatan uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Özvatan Sayaç Okuma

 • Özvatan Sayaç Okuma.
 • Özvatan Mbus Konvertör.
 • Özvatan Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Özvatan Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Özvatan Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Özvatan Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Özvatan Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Özvatan Danışmanlık.
 • Özvatan Gider Paylaşımı.
 • Özvatan Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Özvatan Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Özvatan sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.