Kayseri Melikgazi sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kayseri ili Melikgazi ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Melikgazi sayaç okuma şirketleri, Melikgazi akıllı sayaç okuma, Melikgazi su sayacı okuma, Melikgazi sayaç okuma sistemleri, Melikgazi elektrik sayacı okuma, Melikgazi sayaç okuma firmaları, Melikgazi sayaç okuma şirketi, Melikgazi sayaç okuma, Melikgazi su saati okuma, Melikgazi elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Melikgazi otomatik sayaç okuma sistemi, Melikgazi elektrik saati okuma, Melikgazi elektronik sayaç okuma, Melikgazi otomatik sayaç okuma, Melikgazi uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Melikgazi Sayaç Okuma

 • Melikgazi Sayaç Okuma.
 • Melikgazi Mbus Konvertör.
 • Melikgazi Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Melikgazi Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Melikgazi Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Melikgazi Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Melikgazi Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Melikgazi Danışmanlık.
 • Melikgazi Gider Paylaşımı.
 • Melikgazi Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Melikgazi Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Melikgazi sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.