Kastamonu Daday sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kastamonu ili Daday ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Daday sayaç okuma şirketleri, Daday akıllı sayaç okuma, Daday su sayacı okuma, Daday sayaç okuma sistemleri, Daday elektrik sayacı okuma, Daday sayaç okuma firmaları, Daday sayaç okuma şirketi, Daday sayaç okuma, Daday su saati okuma, Daday elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Daday otomatik sayaç okuma sistemi, Daday elektrik saati okuma, Daday elektronik sayaç okuma, Daday otomatik sayaç okuma, Daday uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Daday Sayaç Okuma

 • Daday Sayaç Okuma.
 • Daday Mbus Konvertör.
 • Daday Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Daday Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Daday Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Daday Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Daday Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Daday Danışmanlık.
 • Daday Gider Paylaşımı.
 • Daday Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Daday Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Daday sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.