Kastamonu Abana sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kastamonu ili Abana ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Abana sayaç okuma şirketleri, Abana akıllı sayaç okuma, Abana su sayacı okuma, Abana sayaç okuma sistemleri, Abana elektrik sayacı okuma, Abana sayaç okuma firmaları, Abana sayaç okuma şirketi, Abana sayaç okuma, Abana su saati okuma, Abana elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Abana otomatik sayaç okuma sistemi, Abana elektrik saati okuma, Abana elektronik sayaç okuma, Abana otomatik sayaç okuma, Abana uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Abana Sayaç Okuma

 • Abana Sayaç Okuma.
 • Abana Mbus Konvertör.
 • Abana Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Abana Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Abana Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Abana Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Abana Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Abana Danışmanlık.
 • Abana Gider Paylaşımı.
 • Abana Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Abana Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Abana sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.