Kars Susuz sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kars ili Susuz ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Susuz sayaç okuma şirketleri, Susuz akıllı sayaç okuma, Susuz su sayacı okuma, Susuz sayaç okuma sistemleri, Susuz elektrik sayacı okuma, Susuz sayaç okuma firmaları, Susuz sayaç okuma şirketi, Susuz sayaç okuma, Susuz su saati okuma, Susuz elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Susuz otomatik sayaç okuma sistemi, Susuz elektrik saati okuma, Susuz elektronik sayaç okuma, Susuz otomatik sayaç okuma, Susuz uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Susuz Sayaç Okuma

 • Susuz Sayaç Okuma.
 • Susuz Mbus Konvertör.
 • Susuz Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Susuz Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Susuz Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Susuz Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Susuz Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Susuz Danışmanlık.
 • Susuz Gider Paylaşımı.
 • Susuz Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Susuz Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Susuz sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.