Kars Selim sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kars ili Selim ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Selim sayaç okuma şirketleri, Selim akıllı sayaç okuma, Selim su sayacı okuma, Selim sayaç okuma sistemleri, Selim elektrik sayacı okuma, Selim sayaç okuma firmaları, Selim sayaç okuma şirketi, Selim sayaç okuma, Selim su saati okuma, Selim elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Selim otomatik sayaç okuma sistemi, Selim elektrik saati okuma, Selim elektronik sayaç okuma, Selim otomatik sayaç okuma, Selim uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Selim Sayaç Okuma

 • Selim Sayaç Okuma.
 • Selim Mbus Konvertör.
 • Selim Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Selim Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Selim Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selim Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selim Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selim Danışmanlık.
 • Selim Gider Paylaşımı.
 • Selim Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Selim Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Selim sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.