Kars Digor sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Kars ili Digor ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Digor sayaç okuma şirketleri, Digor akıllı sayaç okuma, Digor su sayacı okuma, Digor sayaç okuma sistemleri, Digor elektrik sayacı okuma, Digor sayaç okuma firmaları, Digor sayaç okuma şirketi, Digor sayaç okuma, Digor su saati okuma, Digor elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Digor otomatik sayaç okuma sistemi, Digor elektrik saati okuma, Digor elektronik sayaç okuma, Digor otomatik sayaç okuma, Digor uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Digor Sayaç Okuma

 • Digor Sayaç Okuma.
 • Digor Mbus Konvertör.
 • Digor Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Digor Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Digor Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Digor Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Digor Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Digor Danışmanlık.
 • Digor Gider Paylaşımı.
 • Digor Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Digor Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Digor sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.