İzmir Urla sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Urla ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Urla sayaç okuma şirketleri, Urla akıllı sayaç okuma, Urla su sayacı okuma, Urla sayaç okuma sistemleri, Urla elektrik sayacı okuma, Urla sayaç okuma firmaları, Urla sayaç okuma şirketi, Urla sayaç okuma, Urla su saati okuma, Urla elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Urla otomatik sayaç okuma sistemi, Urla elektrik saati okuma, Urla elektronik sayaç okuma, Urla otomatik sayaç okuma, Urla uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Urla Sayaç Okuma

 • Urla Sayaç Okuma.
 • Urla Mbus Konvertör.
 • Urla Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Urla Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Urla Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Urla Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Urla Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Urla Danışmanlık.
 • Urla Gider Paylaşımı.
 • Urla Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Urla Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Urla sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.