İzmir Selçuk sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Selçuk ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Selçuk sayaç okuma şirketleri, Selçuk akıllı sayaç okuma, Selçuk su sayacı okuma, Selçuk sayaç okuma sistemleri, Selçuk elektrik sayacı okuma, Selçuk sayaç okuma firmaları, Selçuk sayaç okuma şirketi, Selçuk sayaç okuma, Selçuk su saati okuma, Selçuk elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Selçuk otomatik sayaç okuma sistemi, Selçuk elektrik saati okuma, Selçuk elektronik sayaç okuma, Selçuk otomatik sayaç okuma, Selçuk uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Selçuk Sayaç Okuma

 • Selçuk Sayaç Okuma.
 • Selçuk Mbus Konvertör.
 • Selçuk Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Selçuk Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Selçuk Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selçuk Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selçuk Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Selçuk Danışmanlık.
 • Selçuk Gider Paylaşımı.
 • Selçuk Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Selçuk Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Selçuk sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.