İzmir Ödemiş sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Ödemiş ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Ödemiş sayaç okuma şirketleri, Ödemiş akıllı sayaç okuma, Ödemiş su sayacı okuma, Ödemiş sayaç okuma sistemleri, Ödemiş elektrik sayacı okuma, Ödemiş sayaç okuma firmaları, Ödemiş sayaç okuma şirketi, Ödemiş sayaç okuma, Ödemiş su saati okuma, Ödemiş elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Ödemiş otomatik sayaç okuma sistemi, Ödemiş elektrik saati okuma, Ödemiş elektronik sayaç okuma, Ödemiş otomatik sayaç okuma, Ödemiş uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ödemiş Sayaç Okuma

 • Ödemiş Sayaç Okuma.
 • Ödemiş Mbus Konvertör.
 • Ödemiş Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Ödemiş Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Ödemiş Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ödemiş Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ödemiş Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ödemiş Danışmanlık.
 • Ödemiş Gider Paylaşımı.
 • Ödemiş Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Ödemiş Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Ödemiş sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.