İzmir Konak sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Konak ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Konak sayaç okuma şirketleri, Konak akıllı sayaç okuma, Konak su sayacı okuma, Konak sayaç okuma sistemleri, Konak elektrik sayacı okuma, Konak sayaç okuma firmaları, Konak sayaç okuma şirketi, Konak sayaç okuma, Konak su saati okuma, Konak elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Konak otomatik sayaç okuma sistemi, Konak elektrik saati okuma, Konak elektronik sayaç okuma, Konak otomatik sayaç okuma, Konak uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Konak Sayaç Okuma

 • Konak Sayaç Okuma.
 • Konak Mbus Konvertör.
 • Konak Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Konak Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Konak Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Konak Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Konak Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Konak Danışmanlık.
 • Konak Gider Paylaşımı.
 • Konak Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Konak Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Konak sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.