İzmir Dikili sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Dikili ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Dikili sayaç okuma şirketleri, Dikili akıllı sayaç okuma, Dikili su sayacı okuma, Dikili sayaç okuma sistemleri, Dikili elektrik sayacı okuma, Dikili sayaç okuma firmaları, Dikili sayaç okuma şirketi, Dikili sayaç okuma, Dikili su saati okuma, Dikili elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Dikili otomatik sayaç okuma sistemi, Dikili elektrik saati okuma, Dikili elektronik sayaç okuma, Dikili otomatik sayaç okuma, Dikili uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Dikili Sayaç Okuma

 • Dikili Sayaç Okuma.
 • Dikili Mbus Konvertör.
 • Dikili Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Dikili Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Dikili Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dikili Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dikili Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dikili Danışmanlık.
 • Dikili Gider Paylaşımı.
 • Dikili Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Dikili Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Dikili sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.