İzmir Çiğli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Çiğli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çiğli sayaç okuma şirketleri, Çiğli akıllı sayaç okuma, Çiğli su sayacı okuma, Çiğli sayaç okuma sistemleri, Çiğli elektrik sayacı okuma, Çiğli sayaç okuma firmaları, Çiğli sayaç okuma şirketi, Çiğli sayaç okuma, Çiğli su saati okuma, Çiğli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çiğli otomatik sayaç okuma sistemi, Çiğli elektrik saati okuma, Çiğli elektronik sayaç okuma, Çiğli otomatik sayaç okuma, Çiğli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çiğli Sayaç Okuma

 • Çiğli Sayaç Okuma.
 • Çiğli Mbus Konvertör.
 • Çiğli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çiğli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çiğli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çiğli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çiğli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çiğli Danışmanlık.
 • Çiğli Gider Paylaşımı.
 • Çiğli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çiğli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çiğli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.