İzmir Bornova sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Bornova ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Bornova sayaç okuma şirketleri, Bornova akıllı sayaç okuma, Bornova su sayacı okuma, Bornova sayaç okuma sistemleri, Bornova elektrik sayacı okuma, Bornova sayaç okuma firmaları, Bornova sayaç okuma şirketi, Bornova sayaç okuma, Bornova su saati okuma, Bornova elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Bornova otomatik sayaç okuma sistemi, Bornova elektrik saati okuma, Bornova elektronik sayaç okuma, Bornova otomatik sayaç okuma, Bornova uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Bornova Sayaç Okuma

 • Bornova Sayaç Okuma.
 • Bornova Mbus Konvertör.
 • Bornova Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Bornova Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Bornova Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bornova Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bornova Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bornova Danışmanlık.
 • Bornova Gider Paylaşımı.
 • Bornova Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Bornova Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Bornova sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.