Hemen AraFacebook
1999'dan Günümüze
Pazartesi - Cumartesi 8:00 - 18:00        

İstanbul Sayaç Kalibrasyonu

İstanbul Sayaç Kalibrasyonu: 3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu ilgili maddelerinde 5 yılı doldurmuş sayaçların ölçüm ayarlarının yapılması için kalibrasyon işlemine girmesi gerekmektedir. Kalibrasyona giren sayaçların ısıtma ve debi ölçümleri yapılmakta, çıkan sonuçlar kanunun ön gördüğü ölçüm esaslarına uygun olarak ayarlanıp montaj işlemi için söküm adresine gönderilir.

İstanbul Sayaç Kalibrasyon Bedeli

İstanbul sayaç kalibrasyon bedeli belirlenirken farklı kriterler göz önüne alınmaktadır. Örneğin sayacın yeri, kalibrasyon yapılacak cihazın daire içinde ve dışında olması mümkündür. Bu işlem maliyetine etki göstermektedir. Bazı özel durumlarda sayaç duvar içlerinde, dolap arkalarına ve daha zor ve sökülmesi güç yerlerde bulunmaktadır. Her proje kendi içerisinde fiyatlandırılacaktır. İstanbul WhatsApp hattına göndereceğiniz sayaç yeri fotoğrafları ile sayaç kalibrasyon bedelini daha hızlı ve daha doğru olarak hızlıca tarafınıza bildirilecektir.

İstanbul Sayaç Kalibrasyon Firmaları

Şirketimiz, sizlere İstanbul sayaç kalibrasyon firmaları hakkında danışmanlık, çözüm ortaklığı, söküm, montaj ve sistem kurulumu gibi en hızlı, en uygun ve en doğru çözümler sunmaktadır. Isı Sayaçları Muayene hizmeti sayaç kalibrasyonu hizmeti ile aynı anlamı taşımaktadır. World Konut Enerji, İstanbul ısı sayaçları muayene firmaları içerisinde adresinizden söküm, ısı sayaç muayenesi, kontrol ve belgelendirme, tekrar montaj hizmetleri sunmaktadır.

Etiketler: İstanbul Sayaç Değiştirme, İstanbul Sayaç Değişim Bedeli, İstanbul Sayaç Değişim Ücreti, İstanbul Sayaç Kalibrasyonu, İstanbul Sayaç Kalibrasyon Bedeli, İstanbul Sayaç Kalibrasyon Firmaları, İstanbul Isı Sayaçları Muayene firmaları, İstanbul Kalibrasyon sayaç değişimi, İstanbul ısı sayaç kalibrasyonu.

Arnavutköy Maltepe Esenler
Adalar Beşiktaş Üsküdar
Avcılar Pendik Esenyurt
Ataşehir Beylikdüzü Sarıyer
Bağcılar Sancaktepe Fatih
Beykoz Beyoğlu Silivri
Bahçelievler Sultanbeyli Gaziosmanpaşa
Çekmeköy Büyükçekmece Sultangazi
Bakırköy Şile Güngören
Kartal Çatalca Şişli
Başakşehir Tuzla Kâğıthane
Kadıköy Eyüp Zeytinburnu
Bayrampaşa Ümraniye Küçükçekmece

İletişim

Sayaç Okuma Talepleri, Ürün Talepleri, Danışmanlık veya Şikayet Telefon numaralarımız, iletişim adresimiz ve mail adresimizden herhangi biri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.
Şirketimizin merkezi İstanbul’dadır. Bölge müdürlükleri veya il yöneticilerine yönlendirme için lütfen arayınız.

World Sayaç okuma firmamızın, mevzuatlara uygun, ilgili yönetmeliklere tabii ve tüm resmi izinleri mevcuttur. Referanslar ve belgeler için iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 532 586 03 61

SAYAÇ OKUMA FİRMALARI

Sayaç Okuma firmaları hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.
WhatsApp İletişim
WhatsApp ile mesaj gönderin