Hatay Payas sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Hatay ili Payas ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Payas sayaç okuma şirketleri, Payas akıllı sayaç okuma, Payas su sayacı okuma, Payas sayaç okuma sistemleri, Payas elektrik sayacı okuma, Payas sayaç okuma firmaları, Payas sayaç okuma şirketi, Payas sayaç okuma, Payas su saati okuma, Payas elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Payas otomatik sayaç okuma sistemi, Payas elektrik saati okuma, Payas elektronik sayaç okuma, Payas otomatik sayaç okuma, Payas uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Payas Sayaç Okuma

 • Payas Sayaç Okuma.
 • Payas Mbus Konvertör.
 • Payas Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Payas Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Payas Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Payas Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Payas Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Payas Danışmanlık.
 • Payas Gider Paylaşımı.
 • Payas Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Payas Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Payas sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.