Hatay İskenderun sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Hatay ili İskenderun ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

İskenderun sayaç okuma şirketleri, İskenderun akıllı sayaç okuma, İskenderun su sayacı okuma, İskenderun sayaç okuma sistemleri, İskenderun elektrik sayacı okuma, İskenderun sayaç okuma firmaları, İskenderun sayaç okuma şirketi, İskenderun sayaç okuma, İskenderun su saati okuma, İskenderun elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, İskenderun otomatik sayaç okuma sistemi, İskenderun elektrik saati okuma, İskenderun elektronik sayaç okuma, İskenderun otomatik sayaç okuma, İskenderun uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

İskenderun Sayaç Okuma

 • İskenderun Sayaç Okuma.
 • İskenderun Mbus Konvertör.
 • İskenderun Uzaktan Sayaç Okuma.
 • İskenderun Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • İskenderun Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İskenderun Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İskenderun Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İskenderun Danışmanlık.
 • İskenderun Gider Paylaşımı.
 • İskenderun Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun İskenderun Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda İskenderun sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.