Hatay Defne sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Hatay ili Defne ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Defne sayaç okuma şirketleri, Defne akıllı sayaç okuma, Defne su sayacı okuma, Defne sayaç okuma sistemleri, Defne elektrik sayacı okuma, Defne sayaç okuma firmaları, Defne sayaç okuma şirketi, Defne sayaç okuma, Defne su saati okuma, Defne elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Defne otomatik sayaç okuma sistemi, Defne elektrik saati okuma, Defne elektronik sayaç okuma, Defne otomatik sayaç okuma, Defne uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Defne Sayaç Okuma

 • Defne Sayaç Okuma.
 • Defne Mbus Konvertör.
 • Defne Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Defne Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Defne Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Defne Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Defne Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Defne Danışmanlık.
 • Defne Gider Paylaşımı.
 • Defne Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Defne Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Defne sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.