Hakkari Yüksekova sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Hakkari ili Yüksekova ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Yüksekova sayaç okuma şirketleri, Yüksekova akıllı sayaç okuma, Yüksekova su sayacı okuma, Yüksekova sayaç okuma sistemleri, Yüksekova elektrik sayacı okuma, Yüksekova sayaç okuma firmaları, Yüksekova sayaç okuma şirketi, Yüksekova sayaç okuma, Yüksekova su saati okuma, Yüksekova elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Yüksekova otomatik sayaç okuma sistemi, Yüksekova elektrik saati okuma, Yüksekova elektronik sayaç okuma, Yüksekova otomatik sayaç okuma, Yüksekova uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Yüksekova Sayaç Okuma

 • Yüksekova Sayaç Okuma.
 • Yüksekova Mbus Konvertör.
 • Yüksekova Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Yüksekova Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Yüksekova Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yüksekova Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yüksekova Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yüksekova Danışmanlık.
 • Yüksekova Gider Paylaşımı.
 • Yüksekova Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Yüksekova Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Yüksekova sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.