Gümüşhane Kelkit sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Gümüşhane ili Kelkit ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Kelkit sayaç okuma şirketleri, Kelkit akıllı sayaç okuma, Kelkit su sayacı okuma, Kelkit sayaç okuma sistemleri, Kelkit elektrik sayacı okuma, Kelkit sayaç okuma firmaları, Kelkit sayaç okuma şirketi, Kelkit sayaç okuma, Kelkit su saati okuma, Kelkit elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Kelkit otomatik sayaç okuma sistemi, Kelkit elektrik saati okuma, Kelkit elektronik sayaç okuma, Kelkit otomatik sayaç okuma, Kelkit uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Kelkit Sayaç Okuma

 • Kelkit Sayaç Okuma.
 • Kelkit Mbus Konvertör.
 • Kelkit Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Kelkit Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Kelkit Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kelkit Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kelkit Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kelkit Danışmanlık.
 • Kelkit Gider Paylaşımı.
 • Kelkit Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Kelkit Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Kelkit sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.