Giresun Çanakçı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Giresun ili Çanakçı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çanakçı sayaç okuma şirketleri, Çanakçı akıllı sayaç okuma, Çanakçı su sayacı okuma, Çanakçı sayaç okuma sistemleri, Çanakçı elektrik sayacı okuma, Çanakçı sayaç okuma firmaları, Çanakçı sayaç okuma şirketi, Çanakçı sayaç okuma, Çanakçı su saati okuma, Çanakçı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çanakçı otomatik sayaç okuma sistemi, Çanakçı elektrik saati okuma, Çanakçı elektronik sayaç okuma, Çanakçı otomatik sayaç okuma, Çanakçı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çanakçı Sayaç Okuma

 • Çanakçı Sayaç Okuma.
 • Çanakçı Mbus Konvertör.
 • Çanakçı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çanakçı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çanakçı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çanakçı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çanakçı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çanakçı Danışmanlık.
 • Çanakçı Gider Paylaşımı.
 • Çanakçı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çanakçı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çanakçı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.