Eskişehir Han sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Eskişehir ili Han ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Han sayaç okuma şirketleri, Han akıllı sayaç okuma, Han su sayacı okuma, Han sayaç okuma sistemleri, Han elektrik sayacı okuma, Han sayaç okuma firmaları, Han sayaç okuma şirketi, Han sayaç okuma, Han su saati okuma, Han elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Han otomatik sayaç okuma sistemi, Han elektrik saati okuma, Han elektronik sayaç okuma, Han otomatik sayaç okuma, Han uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Han Sayaç Okuma

 • Han Sayaç Okuma.
 • Han Mbus Konvertör.
 • Han Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Han Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Han Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Han Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Han Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Han Danışmanlık.
 • Han Gider Paylaşımı.
 • Han Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Han Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Han sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.