Erzurum Tekman sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzurum ili Tekman ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Tekman sayaç okuma şirketleri, Tekman akıllı sayaç okuma, Tekman su sayacı okuma, Tekman sayaç okuma sistemleri, Tekman elektrik sayacı okuma, Tekman sayaç okuma firmaları, Tekman sayaç okuma şirketi, Tekman sayaç okuma, Tekman su saati okuma, Tekman elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Tekman otomatik sayaç okuma sistemi, Tekman elektrik saati okuma, Tekman elektronik sayaç okuma, Tekman otomatik sayaç okuma, Tekman uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Tekman Sayaç Okuma

 • Tekman Sayaç Okuma.
 • Tekman Mbus Konvertör.
 • Tekman Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Tekman Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Tekman Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tekman Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tekman Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tekman Danışmanlık.
 • Tekman Gider Paylaşımı.
 • Tekman Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Tekman Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Tekman sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.