Erzurum Pasinler sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzurum ili Pasinler ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Pasinler sayaç okuma şirketleri, Pasinler akıllı sayaç okuma, Pasinler su sayacı okuma, Pasinler sayaç okuma sistemleri, Pasinler elektrik sayacı okuma, Pasinler sayaç okuma firmaları, Pasinler sayaç okuma şirketi, Pasinler sayaç okuma, Pasinler su saati okuma, Pasinler elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Pasinler otomatik sayaç okuma sistemi, Pasinler elektrik saati okuma, Pasinler elektronik sayaç okuma, Pasinler otomatik sayaç okuma, Pasinler uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Pasinler Sayaç Okuma

 • Pasinler Sayaç Okuma.
 • Pasinler Mbus Konvertör.
 • Pasinler Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Pasinler Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Pasinler Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pasinler Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pasinler Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pasinler Danışmanlık.
 • Pasinler Gider Paylaşımı.
 • Pasinler Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Pasinler Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Pasinler sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.