Erzurum Olur sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzurum ili Olur ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Olur sayaç okuma şirketleri, Olur akıllı sayaç okuma, Olur su sayacı okuma, Olur sayaç okuma sistemleri, Olur elektrik sayacı okuma, Olur sayaç okuma firmaları, Olur sayaç okuma şirketi, Olur sayaç okuma, Olur su saati okuma, Olur elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Olur otomatik sayaç okuma sistemi, Olur elektrik saati okuma, Olur elektronik sayaç okuma, Olur otomatik sayaç okuma, Olur uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Olur Sayaç Okuma

 • Olur Sayaç Okuma.
 • Olur Mbus Konvertör.
 • Olur Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Olur Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Olur Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Olur Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Olur Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Olur Danışmanlık.
 • Olur Gider Paylaşımı.
 • Olur Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Olur Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Olur sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.