Erzurum Oltu sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzurum ili Oltu ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Oltu sayaç okuma şirketleri, Oltu akıllı sayaç okuma, Oltu su sayacı okuma, Oltu sayaç okuma sistemleri, Oltu elektrik sayacı okuma, Oltu sayaç okuma firmaları, Oltu sayaç okuma şirketi, Oltu sayaç okuma, Oltu su saati okuma, Oltu elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Oltu otomatik sayaç okuma sistemi, Oltu elektrik saati okuma, Oltu elektronik sayaç okuma, Oltu otomatik sayaç okuma, Oltu uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Oltu Sayaç Okuma

 • Oltu Sayaç Okuma.
 • Oltu Mbus Konvertör.
 • Oltu Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Oltu Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Oltu Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Oltu Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Oltu Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Oltu Danışmanlık.
 • Oltu Gider Paylaşımı.
 • Oltu Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Oltu Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Oltu sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.