Erzurum Karayazı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzurum ili Karayazı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Karayazı sayaç okuma şirketleri, Karayazı akıllı sayaç okuma, Karayazı su sayacı okuma, Karayazı sayaç okuma sistemleri, Karayazı elektrik sayacı okuma, Karayazı sayaç okuma firmaları, Karayazı sayaç okuma şirketi, Karayazı sayaç okuma, Karayazı su saati okuma, Karayazı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Karayazı otomatik sayaç okuma sistemi, Karayazı elektrik saati okuma, Karayazı elektronik sayaç okuma, Karayazı otomatik sayaç okuma, Karayazı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Karayazı Sayaç Okuma

 • Karayazı Sayaç Okuma.
 • Karayazı Mbus Konvertör.
 • Karayazı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Karayazı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Karayazı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Karayazı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Karayazı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Karayazı Danışmanlık.
 • Karayazı Gider Paylaşımı.
 • Karayazı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Karayazı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Karayazı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.