Erzurum Horasan sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzurum ili Horasan ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Horasan sayaç okuma şirketleri, Horasan akıllı sayaç okuma, Horasan su sayacı okuma, Horasan sayaç okuma sistemleri, Horasan elektrik sayacı okuma, Horasan sayaç okuma firmaları, Horasan sayaç okuma şirketi, Horasan sayaç okuma, Horasan su saati okuma, Horasan elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Horasan otomatik sayaç okuma sistemi, Horasan elektrik saati okuma, Horasan elektronik sayaç okuma, Horasan otomatik sayaç okuma, Horasan uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Horasan Sayaç Okuma

 • Horasan Sayaç Okuma.
 • Horasan Mbus Konvertör.
 • Horasan Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Horasan Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Horasan Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Horasan Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Horasan Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Horasan Danışmanlık.
 • Horasan Gider Paylaşımı.
 • Horasan Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Horasan Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Horasan sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.