Erzincan Üzümlü sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzincan ili Üzümlü ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Üzümlü sayaç okuma şirketleri, Üzümlü akıllı sayaç okuma, Üzümlü su sayacı okuma, Üzümlü sayaç okuma sistemleri, Üzümlü elektrik sayacı okuma, Üzümlü sayaç okuma firmaları, Üzümlü sayaç okuma şirketi, Üzümlü sayaç okuma, Üzümlü su saati okuma, Üzümlü elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Üzümlü otomatik sayaç okuma sistemi, Üzümlü elektrik saati okuma, Üzümlü elektronik sayaç okuma, Üzümlü otomatik sayaç okuma, Üzümlü uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Üzümlü Sayaç Okuma

 • Üzümlü Sayaç Okuma.
 • Üzümlü Mbus Konvertör.
 • Üzümlü Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Üzümlü Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Üzümlü Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Üzümlü Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Üzümlü Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Üzümlü Danışmanlık.
 • Üzümlü Gider Paylaşımı.
 • Üzümlü Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Üzümlü Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Üzümlü sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.