Erzincan İliç sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Erzincan ili İliç ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

İliç sayaç okuma şirketleri, İliç akıllı sayaç okuma, İliç su sayacı okuma, İliç sayaç okuma sistemleri, İliç elektrik sayacı okuma, İliç sayaç okuma firmaları, İliç sayaç okuma şirketi, İliç sayaç okuma, İliç su saati okuma, İliç elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, İliç otomatik sayaç okuma sistemi, İliç elektrik saati okuma, İliç elektronik sayaç okuma, İliç otomatik sayaç okuma, İliç uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

İliç Sayaç Okuma

 • İliç Sayaç Okuma.
 • İliç Mbus Konvertör.
 • İliç Uzaktan Sayaç Okuma.
 • İliç Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • İliç Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İliç Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İliç Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İliç Danışmanlık.
 • İliç Gider Paylaşımı.
 • İliç Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun İliç Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda İliç sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.