Diyarbakır Sur sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Diyarbakır ili Sur ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Sur sayaç okuma şirketleri, Sur akıllı sayaç okuma, Sur su sayacı okuma, Sur sayaç okuma sistemleri, Sur elektrik sayacı okuma, Sur sayaç okuma firmaları, Sur sayaç okuma şirketi, Sur sayaç okuma, Sur su saati okuma, Sur elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Sur otomatik sayaç okuma sistemi, Sur elektrik saati okuma, Sur elektronik sayaç okuma, Sur otomatik sayaç okuma, Sur uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Sur Sayaç Okuma

 • Sur Sayaç Okuma.
 • Sur Mbus Konvertör.
 • Sur Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Sur Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Sur Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sur Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sur Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sur Danışmanlık.
 • Sur Gider Paylaşımı.
 • Sur Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Sur Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Sur sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.