Diyarbakır Kulp sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Diyarbakır ili Kulp ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Kulp sayaç okuma şirketleri, Kulp akıllı sayaç okuma, Kulp su sayacı okuma, Kulp sayaç okuma sistemleri, Kulp elektrik sayacı okuma, Kulp sayaç okuma firmaları, Kulp sayaç okuma şirketi, Kulp sayaç okuma, Kulp su saati okuma, Kulp elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Kulp otomatik sayaç okuma sistemi, Kulp elektrik saati okuma, Kulp elektronik sayaç okuma, Kulp otomatik sayaç okuma, Kulp uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Kulp Sayaç Okuma

 • Kulp Sayaç Okuma.
 • Kulp Mbus Konvertör.
 • Kulp Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Kulp Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Kulp Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kulp Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kulp Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kulp Danışmanlık.
 • Kulp Gider Paylaşımı.
 • Kulp Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Kulp Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Kulp sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.