Diyarbakır Hani sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Diyarbakır ili Hani ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Hani sayaç okuma şirketleri, Hani akıllı sayaç okuma, Hani su sayacı okuma, Hani sayaç okuma sistemleri, Hani elektrik sayacı okuma, Hani sayaç okuma firmaları, Hani sayaç okuma şirketi, Hani sayaç okuma, Hani su saati okuma, Hani elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Hani otomatik sayaç okuma sistemi, Hani elektrik saati okuma, Hani elektronik sayaç okuma, Hani otomatik sayaç okuma, Hani uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Hani Sayaç Okuma

 • Hani Sayaç Okuma.
 • Hani Mbus Konvertör.
 • Hani Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Hani Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Hani Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Hani Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Hani Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Hani Danışmanlık.
 • Hani Gider Paylaşımı.
 • Hani Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Hani Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Hani sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.