Diyarbakır Eğil sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Diyarbakır ili Eğil ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Eğil sayaç okuma şirketleri, Eğil akıllı sayaç okuma, Eğil su sayacı okuma, Eğil sayaç okuma sistemleri, Eğil elektrik sayacı okuma, Eğil sayaç okuma firmaları, Eğil sayaç okuma şirketi, Eğil sayaç okuma, Eğil su saati okuma, Eğil elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Eğil otomatik sayaç okuma sistemi, Eğil elektrik saati okuma, Eğil elektronik sayaç okuma, Eğil otomatik sayaç okuma, Eğil uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Eğil Sayaç Okuma

 • Eğil Sayaç Okuma.
 • Eğil Mbus Konvertör.
 • Eğil Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Eğil Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Eğil Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Eğil Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Eğil Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Eğil Danışmanlık.
 • Eğil Gider Paylaşımı.
 • Eğil Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Eğil Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Eğil sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.