Diyarbakır Dicle sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Diyarbakır ili Dicle ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Dicle sayaç okuma şirketleri, Dicle akıllı sayaç okuma, Dicle su sayacı okuma, Dicle sayaç okuma sistemleri, Dicle elektrik sayacı okuma, Dicle sayaç okuma firmaları, Dicle sayaç okuma şirketi, Dicle sayaç okuma, Dicle su saati okuma, Dicle elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Dicle otomatik sayaç okuma sistemi, Dicle elektrik saati okuma, Dicle elektronik sayaç okuma, Dicle otomatik sayaç okuma, Dicle uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Dicle Sayaç Okuma

 • Dicle Sayaç Okuma.
 • Dicle Mbus Konvertör.
 • Dicle Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Dicle Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Dicle Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dicle Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dicle Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dicle Danışmanlık.
 • Dicle Gider Paylaşımı.
 • Dicle Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Dicle Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Dicle sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.