Diyarbakır Çüngüş sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Diyarbakır ili Çüngüş ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çüngüş sayaç okuma şirketleri, Çüngüş akıllı sayaç okuma, Çüngüş su sayacı okuma, Çüngüş sayaç okuma sistemleri, Çüngüş elektrik sayacı okuma, Çüngüş sayaç okuma firmaları, Çüngüş sayaç okuma şirketi, Çüngüş sayaç okuma, Çüngüş su saati okuma, Çüngüş elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çüngüş otomatik sayaç okuma sistemi, Çüngüş elektrik saati okuma, Çüngüş elektronik sayaç okuma, Çüngüş otomatik sayaç okuma, Çüngüş uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çüngüş Sayaç Okuma

 • Çüngüş Sayaç Okuma.
 • Çüngüş Mbus Konvertör.
 • Çüngüş Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çüngüş Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çüngüş Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çüngüş Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çüngüş Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çüngüş Danışmanlık.
 • Çüngüş Gider Paylaşımı.
 • Çüngüş Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çüngüş Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çüngüş sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.