Çorum Sungurlu sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Çorum ili Sungurlu ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Sungurlu sayaç okuma şirketleri, Sungurlu akıllı sayaç okuma, Sungurlu su sayacı okuma, Sungurlu sayaç okuma sistemleri, Sungurlu elektrik sayacı okuma, Sungurlu sayaç okuma firmaları, Sungurlu sayaç okuma şirketi, Sungurlu sayaç okuma, Sungurlu su saati okuma, Sungurlu elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Sungurlu otomatik sayaç okuma sistemi, Sungurlu elektrik saati okuma, Sungurlu elektronik sayaç okuma, Sungurlu otomatik sayaç okuma, Sungurlu uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Sungurlu Sayaç Okuma

 • Sungurlu Sayaç Okuma.
 • Sungurlu Mbus Konvertör.
 • Sungurlu Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Sungurlu Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Sungurlu Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sungurlu Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sungurlu Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sungurlu Danışmanlık.
 • Sungurlu Gider Paylaşımı.
 • Sungurlu Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Sungurlu Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Sungurlu sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.