Çorum Oğuzlar sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Çorum ili Oğuzlar ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Oğuzlar sayaç okuma şirketleri, Oğuzlar akıllı sayaç okuma, Oğuzlar su sayacı okuma, Oğuzlar sayaç okuma sistemleri, Oğuzlar elektrik sayacı okuma, Oğuzlar sayaç okuma firmaları, Oğuzlar sayaç okuma şirketi, Oğuzlar sayaç okuma, Oğuzlar su saati okuma, Oğuzlar elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Oğuzlar otomatik sayaç okuma sistemi, Oğuzlar elektrik saati okuma, Oğuzlar elektronik sayaç okuma, Oğuzlar otomatik sayaç okuma, Oğuzlar uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Oğuzlar Sayaç Okuma

 • Oğuzlar Sayaç Okuma.
 • Oğuzlar Mbus Konvertör.
 • Oğuzlar Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Oğuzlar Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Oğuzlar Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Oğuzlar Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Oğuzlar Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Oğuzlar Danışmanlık.
 • Oğuzlar Gider Paylaşımı.
 • Oğuzlar Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Oğuzlar Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Oğuzlar sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.